قوانین سایت

قوانین و مقررات استفاده از بانک جامع صنعت بتن (بتنیکو/betonico)

 

مقدمه
بانک جامع صنعت بتن ایران
 بر آن است تا امکان دسترسی به شرکت های برجسته ‏ی حوزه بتن و عمران، راهسازی و صنایع وابسته آن ها را برای  متخصصان و شرکت های نوپا فراهم سازد تا بستری برای رشد و توسعه این صنعت باشد. صفحات اختصاصی بتنیکو به شکلی طراحی شده اند که امکان مشاهده اطلاعات این شرکت ها را برای مصرف کننده ها، شرکا، کاندیدهای استخدام و دیگران فراهم می آورند و سازمان‏ ها این شانس را دارند تا اطلاعات ارزشمند خود را برای کاربران بتنیکو ارائه دهند.

 

قوانین عمومی

کلیه رویه ‏ها و اصول ثبت کاربر/شرکت، ورود و ثبت اطلاعات در سایت بتنیکو، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک بوده و متعاقبا کاربران این سایت نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربران هستند. درصورتی که در آینده هرگونه تغییر در قوانین ذکر شده، رویه‏ ها و یا سرویس‏ های بتنیکو ایجاد شود، در همین صفحه به روز رسانی و منتشر خواهد شد و شما توافق میکنید که ادامه‏ ی استفاده شما از این سایت به معنی قبول هرگونه تغییر است.

 

رعایت حریم شخصی کاربران

بانک جامع صنعت بتن ایران (بتنیکو) به اطلاعات خصوصی اشخاص و شرکت‏ هایی که از خدمات سایت بهره میبرند، احترام گذاشته و از این اطلاعات حفاظت میکند. این سایت متعهد میشود تا نهایت تلاش خود را در راستای دفاع از حریم شخصی افراد و شرکت‏ ها به کار گیرد و در راستای این مهم، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه امن‏ تر شدن استفاده از سایت بتنیکو را توسعه دهد.

همه مطالب و اطلاعات در دسترس از طریق تمامی صفحات سایت بتنیکو، از جمله لوگو، تصاویر، علائم تجاری، متن، اخبار، تمامی محتوای تولید شده در سایت و دیگر اطلاعات، جزوی از اموال این وبسایت محسوب می­شود و حق استفاده و نشر مطالب موجود در انحصار سایت بتنیکو می­باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگیری قانونی را برای سایت بتنیکو (شبکه بتن ایران) محفوظ می­دارد.

 

قوانین کلی سایت

با ورود مشخصات و ساخت صفحه شخصی، شما به صورت قانونی به عنوان سرپرست و مدیر آن صفحه شخصی، یا نماینده رسمی تشکیلات ثبت شده شناخته می­شوید. "تشکیلات" به معنای مشاغل معرفی شده توسط صفحه شما است، که ممکن است فقط یک نهاد حقوقی (مانند سازمان، شرکت و یا دانشگاه)  و یا خود شما در صورتی که  شغل شخصی خود (مانند یک مالکیت شخصی) را اداره می­کنید، باشد. شما همچنین تضمین می­كنید كه اختیار ورود به سایت بتنیکو و قبول شرایط این قرارداد را از طرف تشکیلات مورد ثبت خود به عنوان نماینده دارید. در صورتی که با این قرارداد (شرایط خدمات) موافقت نمی­کنید، به عنوان مدیر و سرپرست ثبت نام نکرده و از خدمات و سرویس ‏های تجاری ما استفاده ننمایید.

 

تعهدات کاربران

مدیران صفحات، اعضایی هستند که در سرویس ما به عنوان نماینده تشکیلات ثبت نام کرده ­اند. این افراد موافقت می­کنند که:

- هر مدیر صفحه باید به عنوان نماینده تشکیلات و دارای اطلاعات تماس صحیح باشد.
- هرگونه تغییر نام در تشکیلات و یا موارد دیگری که ممکن است ناشی از ادغام، جمع آوری، تعطیلی یا بازسازی باشد را به موقع به روز رسانی کند و هویت تشکیلات را به طور دقیق و صحیح در زیر صفحه خود منعکس نماید.
- تمام قوانین قابل اجرا، از جمله: قوانین حفظ حریم خصوصی، قوانین مالکیت معنوی و الزامات قانونی را رعایت نمایند. اطلاعات دقیق را در اختیار ما قرار دهند و آن را به­ روز­رسانی کنند. از نام واقعی خود در فرم ثبت نام و صفحه شخصی خود استفاده کنند و محتوای خود را حرفه‏ ای، مرتبط و صحیح نگه دارند.
- شما تنها محتوایی را ارسال خواهید کرد که صحیح است و حقوق دیگران را نقض نمی­کند.
- شما فقط میتوانید از خدمات تجاری برای شناسایی و ارتقاء تشکیلات خود استفاده کنید.
- تشکیلات شما، تجارت مطابق قوانین قابل اجرا و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می­دهد.
- شما تضمین خواهید کرد که کلیه اقدامات تشکیلات (از جمله اقدامات هر کدام از سرپرستان) در مورد زیرصفه (مانند همه ارسال­ ها، افزودن اطلاعات و حذف­ ها) با کلیه قوانین مطابقت کند.

 

محدودیت ­های سرویس سایت

شما موافقت می­کنید که اطلاعات موجود در زیرصفحه شما برای دیگران عمومی است و همچنین به بتنیکو اجازه می­دهید در صورت مشاهده هرگونه محتوای مخالف با قوانین، ممکن است سرویس­ ها و صفحه شما را به حالت تعلیق درآورد و یا تغییر یا پایان دهد. شما همچنین موافقت می­کنید که ما این امکان را داریم تا محتوای صفحه شما را حذف کنیم و ملزم به ذخیره محتویات صفحه شما نیستیم.

 

سلب مسؤلیت

بتنیکو هیچ ضمانتی در خصوص صحت و بدون خطا بودن سرویس‏ های شرکت ‏ها، شامل هرگونه اطلاعات و خدمات ارائه شده توسط آن‏ ها را ندارد.

مسؤلیت صحت تمامی اطلاعات ارائه شده در صفحه‏ ی شرکت‏ ها و افراد به عهده‏ ی مدیر و نماینده‏ ی آن شرکت می­باشد.

 • شرکت آپتوس ایران

  شرکت آپتوس ایران

  شرکت ساختمانی تولیدی و تحقیقاتی

 • دنیای بتن پارسیان

  دنیای بتن پارسیان

  تولید مواد شیمیایی ساختمان، افزودنی های شیمیائی بتن، اجرا و ارائه خدمات مشاوره

 • رزین سازان فارس

  رزین سازان فارس

  اولین و بزرگترین تولید کننده اصلی فوق روان کننده بتن به صورت مایع و پودر در ایران

 • دوروچم خاورمیانه - (Durocem Middle East)

  دوروچم خاورمیانه - (Durocem Middle East)

  تهیه، تامین، واردات و تولید انواع محصولات ساختمانی و صنعتی